Grupa Wesoła
sezon łowiecki 2020/2021

1. Niemiec Paweł 21-22.11.2020
2. Baran Tomasz 28-29.11.2020
3. Rawski Jacek 5-6.12.2020
4. Chudzik Marek 19-20.12.2020
5. Czech Paweł 26-27.12.2020
6. Dudek Piotr 2-3.01.2021
7. Cedzidło Dorota 9-10.01.2021
8. Walawender Józef 16-17.01.2021
9. Cedzidło Konrad 23-24.01.2021
10. Podles Dariusz 30-31.01.2021
11. Niemiec Paweł 6-7.02.2021
12. Baran Tomasz 13-14.02.2021
13. Rawski Jacek 20-21.02.2021
14. Chudzik Marek 27-28.02.2021
15. Czech Paweł 6-7.03.2021
16. Dudek Piotr 13-14.03.2021
17. Cedzidło Dorota 20-21.03.2021
18. Walawender Józef 27-28.03.2021

Grupa Brzeźnik
sezon łowiecki 2020/2021

podgrupa I (Rakszawa, Brzóza Stadnicka)
1. Wróbel Karol 21-22.11.2020
2. Stopyra Antoni 28-29.11.2020
3. Frączek Sławomir 5-6.12.2020
4. Karakuła Damian 19-20.12.2020
5. Nowak Andrzej 26-27.12.2020
6. Wróbel Karol 2-3.01.2021
7. Stopyra Antoni 9-10.01.2021
8. Frączek Sławomir 16-17.01.2021
9. Karakuła Damian 23-24.01.2021
10. Nowak Andrzej 30-31.01.2021
11. Wróbel Karol 6-7.02.2021
12. Stopyra Antoni 13-14.02.2021
13. Frączek Sławomir 20-21.02.2021
14. Karakuła Damian 27-28.02.2021
15. Nowak Andrzej 6-7.03.2021
16. Wróbel Karol 13-14.03.2021
17. Stopyra Antoni 20-21.03.2021
18. Wróbel Karol 27-28.03.2021

Lokalizacja podsypów Rakszawa i Brzóza Stadnicka – uzgodnić z grupowym
Kol. Damianem Mączką.

Grupa Korniaktów
sezon łowiecki 2020/2021

1. Kloc Tomasz 21-22.11.2020
2. Słysz Marcin 28-29.11.2020
3. Kołcz Krystian 5-6.12.2020
4. Król Marcin 19-20.12.2020
5. Sobuś Janusz 26-27.12.2020
6. Wal Józef 2-3.01.2021
7. Dyrda Rafał 9-10.01.2021
8. Czech Zbigniew 16-17.01.2021
9. Fleszar Stanisław 23-24.01.2021
10. Baran Hubert 30-31.01.2021
11. Barnat Bogusław 6-7.02.2021
12. Kloc Tomasz 13-14.02.2021
13. Słysz Marcin 20-21.02.2021
14. Kołcz Krystian 27-28.02.2021
15. Król Marcin 6-7.03.2021
16. Sobuś Janusz 13-14.03.2021
17. Wal Józef 20-21.03.2021
18. Dyrda Rafał 27-28.03.2021

Grupa Smolarzyny
sezon łowiecki 2020/2021

podgrupa I (Rakszawa, Potok, Żołynia)
1. Chołubek Roman 21-22.11.2020
2. Blajer Jerzy 28-29.11.2020
3. Czechowicz Paweł 5-6.12.2020
4. Wróbel Stanisław 19-20.12.2020
5. Kuca Andrzej 26-27.12.2020
6. Chołubek Roman 2-3.01.2021
7. Blajer Jerzy 9-10.01.2021
8. Czechowicz Paweł 16-17.01.2021
9. Wróbel Stanisław 23-24.01.2021
10. Kuca Andrzej 30-31.01.2021
11. Chołubek Roman 6-7.02.2021
12. Blajer Jerzy 13-14.02.2021
13. Czechowicz Paweł 20-21.02.2021
14. Wróbel Stanisław 27-28.02.2021
15. Kuca Andrzej 6-7.03.2021
16. Chołubek Roman 13-14.03.2021
17. Blajer Jerzy 20-21.03.2021
18. Czechowicz Paweł 27-28.03.2021

Grupa Brzeźnik
sezon łowiecki 2020/2021

podgrupa II (Żołynia, Jagielnie)
1.    Mączka Damian    21-22.11.2020
2.    Swatek Małgorzata    28-29.11.2020
3.    Kwiatek Stanisław    5-6.12.2020
4.    Buszta Adam    19-20.12.2020
5.    Łania Mariusz    26-27.12.2020
6.    Mączka Damian    2-3.01.2021
7.    Swatek Małgorzata    9-10.01.2021
8.    Kwiatek Stanisław    16-17.01.2021
9.    Buszta Adam    23-24.01.2021
10.    Łania Mariusz    30-31.01.2021
11.    Mączka Damian    6-7.02.2021
12.    Swatek Małgorzata    13-14.02.2021
13.    Kwiatek Stanisław    20-21.02.2021
14.    Buszta Adam    27-28.02.2021
15.    Łania Mariusz    6-7.03.2021
16.    Mączka Damian    13-14.03.2021
17.    Swatek Małgorzata    20-21.03.2021
18.    Kwiatek Stanisław    27-28.03.2021

Lokalizacja podsypów: Żołynia Górna, Bikówka, Zakącie, Jagielnie, ul. Kmiecie – uzgodnić
z grupowym Kol. Damianem Mączką
      

Grupa Smolarzyny
sezon łowiecki 2020/2021

podgrupa II (Dąbrówki, Smolarzyny, Białobrzegi)
1. Mazurek Jan    21-22.11.2020
2. Buszta Krzysztof    28-29.11.2020
3. Usowski Bartłomiej    5-6.12.2020
4. Kutnik Andrzej    19-20.12.2020
5. Lis Ryszard    26-27.12.2020
6. Mazurek Jan    2-3.01.2021
7.  Buszta Krzysztof    9-10.01.2021
8. Usowski Bartłomiej    16-17.01.2021
9.  Kutnik Andrzej    23-24.01.2021
10. Lis Ryszard    30-31.01.2021
11. Mazurek Jan    6-7.02.2021
12. Buszta Krzysztof    13-14.02.2021
13. Usowski Bartłomiej    20-21.02.2021
14. Kutnik Andrzej    27-28.02.2021
15. Lis Ryszard    6-7.03.2021
16. Mazurek Jan    13-14.03.2021
17.  Buszta Krzysztof    20-21.03.2021
18. Usowski Bartłomiej    27-28.03.2021

Koło Łowieckie „Kuropatwa” w Żołyni z siedzibą

w Rakszawie nr 486

37-111 Rakszawa.

Tel. +48 606571610

Email: Kuropatwazolynia@onet.pl

NIP: 815-14-06-796. Regon: 690460980

Numer konta bankowego: 80 1240 2643 1111 0010 9809 7684

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200